19
TOU
16.20
PPV/PiTa YJ P2010, P14 8v8

FC Meltsi - PPV PiTa YJ3   4 - 3

Helsinki, Pallomylly TN A
Tilastot
FC Meltsi

4 - 3

(2-3)

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

10
HEI
13:30
B14-15 Harraste 11v11 (2010-09 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ2 - FC POHU/HPS YJ2
Helsinki, Puistola 46
10
HEI
11:30
B14-15 Harraste 11v11 (2010-09 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ2 - LePa/vihreä
Helsinki, Puistola 46
10
HEI
09:00
B14 (2010 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ - VJS/valkoinen A
Helsinki, Kontula 48
9
HEI
14:40
B14 (2010 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ - RFSPORTS (BR)
Helsinki, Tali 18
9
HEI
13:00
B14 (2010 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ - EPS/Valkoinen
Helsinki, Tali 18
9
HEI
13:00
B14-15 Harraste 11v11 (2010-09 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ2 - KOPSE/Sininen
Helsinki, Kontula 48
9
HEI
11:00
B14-15 Harraste 11v11 (2010-09 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ2 - EsPa/Vihreä
Helsinki, Kontula 48
8
HEI
17:10
B14-15 Harraste 11v11 (2010-09 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ2 - FC Jazz Red
Helsinki, Käpylä 9 Pingviini
8
HEI
15:30
B14 (2010 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ - HooGee
Helsinki, Käpylä 9 Pingviini
8
HEI
12:10
B14 (2010 synt.) , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ - PPJ/Laru sin
Helsinki, Käpylä 9 Pingviini
16
KES
08:00
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV Red - Värtans ik:1
Rocklunda R20
15
KES
18:50
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV YJ - IF BP :10-40
Önsta ÖC
15
KES
17:10
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV Red - Järfälla FA: Lag1
Wenströmska WB
15
KES
15:30
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV YJ - Romfartuna GIF
Önsta ÖB
15
KES
13:50
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV Red - Sollentuna FK
Wenströmska WA
15
KES
10:30
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV Red - IK Sirius
Wenströmska WA
15
KES
08:50
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV YJ - Mälärhöjden - Hägersten FF : vit
Önsta ÖC
14
KES
19:40
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV Red - Öztersund Ungdom IF:2
Wenströmska WB
14
KES
18:50
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV YJ - Ockelbo IF :1
Önsta ÖC
14
KES
16:20
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV Red - Skiljebo SK P-10 : Vit
Wenströmska WA
14
KES
15:30
Aros Cup 2024 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV YJ - Rosseröds IK
Önsta ÖC
12
KES
20:30
P14 8v8 , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ3 - FC Meltsi
Helsinki, Koskelantie nap TN
12
KES
17:45
P14 Kolmonen , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ - FC POHU
Helsinki, Pallomylly TN
8
KES
14:20
P14 Vitonen , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ2 - PPS/Punavalkoinen
Vantaa, Kartanonkoski TN
8
KES
13:30
P14 Kolmonen , PPV/PiTa YJ P2010
PPV PiTa YJ - HJK/Valkoinen
Helsinki, Kannelmäki TN
Ottelulista